Українки виграли турнір з пляжного волейболу у Москві

Валентина Давидова і Євгенія Щипкова перемогли на першому етапі чемпіонату EEVZA

Українки Валентина Давидова  і Євгенія Щипкова  стали переможницями 1-го етапу чемпіонату EEVZA (Східноєвропейської зональної асоціації), який проходив у Москві.

Ці нагороди стали першими в сезоні на міжнародній арені для українського пляжного волейболу.

В 1/8-й, 1/4-й і 1/2-й турніру суперницями пари Давидова / Щипкова були виключно росіянки. Цікаво, що протягом змагань українки на шляху до фіналу не віддали опоненткам жодного сету!

Тільки у вирішальному матчі турніру, в якому наші волейболістки також зустрічалися з російською парою, Євгенія і Валентина програли стартову партію. Другу, як і тай-брейк, українки виграли - 19:21, 21:18 15:12.

Валентина Давидова і Євгена Щипкова вперше в кар'єрі завоювали титул такого рівня.