Українки здобули сім медалей на юніорському чемпіонаті Європи із синхронного плавання

Усі нагороди виявилися срібними

Сім разів українки підкорювали другу сходинку п’єдесталу континентальної першості із синхронного серед юніорів.

Турнір з 23 червня по 1 липня проходив у столиці Фінляндії, інформує офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України.

Титул віце-чемпіонки Європи у довільній і технічній програмах сольного виступу виборола Марта Федіна.

Срібло у змаганнях дуетів у довільній і технічній програмах здобули Марина Алексєєва та Владислава Алексєєва.

Окрім того, українки тричі підіймалися на другу сходинку п’єдесталу й у групових змаганнях – група технічна, група довільна та комбінована група.

Синхронне плавання – виточений та елегантний вид спорту, музична спортивна дисципліна, яка раніше називалась водний балет. Є олімпійським видом спорту. До основної програми Олімпіад потрапив у 1984 році.

Нагадаємо, українські синхроністки завоювали шість золотих медалей на етапі Світової серії.