Українська бригада арбітрів отримала призначення на матч Ліги чемпіонів
![Українська бригада арбітрів отримала призначення на матч Ліги чемпіонів](/img/article/5101/21_main-v1530723266.jpeg)
Ще дві бригади працюватимуть на кваліфікаційних матчах Ліги Європи
Три українські бригади арбітрів отримали призначення на матчі єврокубків.
Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.
Бригада на чолі з Миколою Балакіним отримала призначення на матч першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між «Спартаком» (Юрмала, Латвія) і «Црвеною Звездою» (Сербія).
Допомагати Балакіну будуть Володимир Висоцький і Віктор Матяш. Четвертий арбітр – Анатолій Абдула.
Ще дві бригади працюватимуть на кваліфікаційних матчах Ліги Європи.
Ярослав Козик буде головним арбітром матчу «Лахті» (Фінляндія) - «Хабнарфердур» (Ісландія). Допомагати Козику будуть Олександр Корнійко та Андрій Скрипка. Четвертий арбітр – Олександр Дердо.
Матч між «Мілсамі» (Молдова) і «Слованом» (Словаччина) обслуговуватиме бригада на чолі з Віталієм Романовим. Асистентами будуть Сергій Беккер і Семен Шлончак. Четвертий арбітр – Денис Шурман.
Матчі на цій стадії зіграють 10-12 липня.
Коментарі — 0