Українська тенісистка Шошина другий тиждень поспіль зіграє в півфіналі турніру ITF
![Українська тенісистка Шошина другий тиждень поспіль зіграє в півфіналі турніру ITF](/img/article/5435/60_main-v1541772665.jpg)
Анастасія Шошина продовжує виступ на 15-тисячнику в Єгипті
У чвертьфінальному матчі 20-річна харків'янка, посіяна під четвертим номером, за 51 хвилину обіграла бельгійську тенісистку Вікторію Калаїтцис: 6:1, 6:1.
Це буде четвертий півфінал для Шошиної за останніх півтора місяці і другий на єгипетських хардових кортах. Нагадаємо, що в кінці вересня і початку жовтня українка стала чемпіонкою двох турнірів ITF в Чорноморську.
За вихід у фінал турніру в Шарм-ель-Шейху Анастасія боротиметься з лідером посіву - єгиптянкою Олою Абу Зекрі, якій сьогодні знадобилося три години, щоб перемогти шосту сіяну Олену Сімич з Боснії та Герцеговини.
Коментарі — 0