Українська збірна з підводного спорту завоювала 36 нагород на етапі Кубку світу

Українці надзвичайно вдало виступили у Німеччині

Днями у Лейпцигу (Німеччина) 450 учасників з 20-ти країн завершили змагання за нагороди третього етапу Кубка світу з підводного спорту (плавання в ластах).

За підсумками змагань спортсмени української команди здобули 36 нагород: по 12 медалей різного ґатунку, інформує сайт Мiнiстерства молоді та спорту України .

Такий успіх дозволив «синьо-жовтій» збірній очолити командний медальний рейтинг.

Найуспішнішим етап у Німеччині став для Олександра Одинокова, який здобув три особистих золота на дистанції 200 м, 400 м і 800 м вільним стилем, а також разом з Дмитром Гапоненком, Денисом Лєвіним і Євгеном Степанчуком здобув перемогу в естафеті 4х100.

Першою в естафеті 4х100 фінішувала й дівоча команда, до складу якої увійшли Єлизавета Вакарева, Валентина Рєзнік, Вікторія Уварова та Вірсавія Березна.

Окрім того, кожна з цих спортсменок має в активі й кілька особистих нагород.

Підтвердила лідерські позиції українців і юніорська четвірка. Влас Токунов, Олексій Захаров, Володимир Сущенко та Дмитро Серебряков обійшли суперників в естафеті 4х100.