Українські біатлоністи провалили індивідуальну гонку на юніорському чемпіонаті світу

Найкращим в українській команді став Богдан Цимбал, який з чотирма штрафними хвилинами фінішував 37-м

У словацькому Брезно-Осрблі відбулася індивідуальна гонка серед юніорів, що продовжує програму юніорського чемпіонату світу.

Для довгої дистанції індивідуалки боротьба вийшла дуже цікавою, а доля медалей вирішувалася в інтервалі лічених секунд.

Найкращим в українській команді став Богдан Цимбал, який з чотирма штрафними хвилинами фінішував 37-м. Сьогодні стрільба стоячи у нашого спортсмена виходила краще, але з чотирьох рубежів чисто Богдану вдалося пройти тільки один.

Точніше Богдана впоратися на стрільбі не вдалося нікому з наших хлопців, а тому і в підсумковому протоколі інші українці опинилися ще нижче. Євген Івченко з тими ж чотирма хвилинами штрафу виявився 43-м, а Сергій Телень і Юрій Ситник, які заробили по п'ять штрафів, фінішували на 67-му і 72-му місцях відповідно.