Українські борці у новому році зароблятимуть бали на турнірах за новою системою

UWW запроваджує рейтингову систему

Об'єднаний світ боротьби оприлюднив всі подробиці нової рейтингової системи, яка вступає у силу з 2018 року.

Відповідно до нової системи, яка у2018 році буде застосована у режимі тестування, ранжування спортсменів буде проводитися за результатами, показаним на чемпіонатах світу і континентів, а також на чотирьох турнірах у кожному із стилів боротьби.

При нарахуванні рейтингових очок поряд з зайнятим місцем буде враховуватися кількість учасників у ваговій категорії, інформує офіційний сайт Асоціації спортивної боротьби України

У кожній вазі господарі турнірів мають право виставляти трьох учасників.

Переможець чемпіонату світу у категорії, у якій виступали 40 учасників, отримає 65 рейтингових очок (25 + 40).

Бали присуджуються конкретним спортсменам, а не країнам. Якщо, наприклад, борець заробив бали у різних категоріях, то вони не підсумовуються. Рейтинг буде використаний для посіву при жеребкуванні учасників чемпіонату світу у Будапешті.