Українські легкоатлети здобули перемоги на турнірах у Литві та Греції

Українці перемагали як у простому бігові на 100 метрів, так і на марафонських дистанціях

На міжнародному марафоні у Каунасі, який відбувся 10 червня, моду диктували українці.

Стосувалося це як марафонської, так і напівмарафонської дистанцій, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Переможницею марафону стала Ірина Масник (2:56:12 год). У чоловіків найшвидше дистанцію подолав Андрей Єгоров з Литви (2:32:42:), а українець Сергій Попов перетнув фінішну лінію третім (2:34:47).

Катерина Карманенко й Олександр Матвійчук не лише стали переможцями півмарафону у Каунасі, а і встановили рекорди траси. Матвійчук подолав дистанцію за 1:06:47 год, а Карманенко – за 1:19:35.

У цей же день Каламата (Греція) приймала міжнародні легкоатлетичні змагання Papaflessia.

Христина Стуй, попри кілька перенесених рейсів, зуміла перемогти та показати найкращий результат з бігу на 100 метрів у своїй кар'єрі – 11,20 с.

Проте зафіксувати його як офіційний завадив вітер, який перевищував допустиму норму і дув зі швидкістю +4.1 м/с.

Наталія Пироженко фінішувала другою на дистанції 800 метрів (2:07.25 хв). Ще одне друге місце посіла Ганна Гацько-Федусова з метання списа (52,10 м).