Українські плавці знову з медалями на етапі Кубка світу з плавання
![Українські плавці знову з медалями на етапі Кубка світу з плавання](/img/article/3794/92_main-v1477424361.jpg)
Романчук і Зевіна втішили своїх фанатів в Токіо
Українець був найсильнішим на дистанції 400 метрів вільним стилем. Романчук подолав дистанцію за 3 хвилини 39,67 секунди, випередивши Юкі Коборі з Японії на 2,78 секунди. Бронза - у ще одного представника Японії Кацухиро Мацумото.
У свою чергу, Зевіна на дистанції 200 метрів на спині фінішувала третьою з результатом 2 хвилини 02.71 секунди. Українка програла угорці Катинкі Хоссу (2: 01.72) і Емілі Сібойм з Австралії (2: 02.27).
Коментарі — 0