Українські синхроністки вперше завоювали срібло Чемпіонату світу з водних видів спорту

Наші спортсменки фінішували слідом за збірною Китаю в командному турнірі

У Будапешті завершився фінал командних змагань з синхронного плавання Чемпіонату світу з водних видів спорту в довільній програмі, де збірна України посіла 2-е місце, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українки отримали від суддів за свій виступ 94 бали. Наша команда на 2.1 бали відстала від збірної Китаю. 3-е місце і бронзові медалі у збірної Японії - 93,2 бали.

Наші спортсменки вперше в історії виграли срібло ЧС в синхронному плаванні.

Українська команда виступала у складі Ганна Волошина, Єлизавета Яхно, Ксенія Сидоренко, Анастасія Савчук, Аліна Шинкаренко, Яна Нарежна, Владислава  і Марина Алексіви.

Нинішня нагорода стала 7-ю для збірної України на нинішньому ЧС - одне срібло та шість бронзових медалей. Шість медалей вибороли представниці синхронного плавання, одну - стрибуни у воду.