Українські спортсменки здобули бронзу чемпіонату світу зі спортивної аеробіки

У Португалії відбувся чемпіонат світу зі спортивної аеробіки серед дорослих

Загалом участь у змаганнях взяли 287 спортсменів з 34 країн. Україну представляла національна збірна у складі 14 спортсменів.

В арсеналі українців є бронзова нагорода з аеростепу, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Змагання відбувались у наступних видах програм: індивідуальні виступи (жіночі та чоловічі), змішані пари, змішані трійки, групи (п’ять осіб) і командна аеробіка (аеростеп та аероденс по вісім осіб).

Найкращий результат продемонструвала вісімка у змаганнях з аеростепу – дівчата дійшли до фіналу та здобули бронзову медаль.

В індивідуальних виступах Анастасія Ісаєнко посіла 11-те. У змішаних групах «синьо-жовті» стали 14-ми, а у парах – 15-ми. У трійках українські спортсмени посіли 28-ме місце.

Спільними зусиллями українські атлети здобули 11-те загальнокомандне місце.

Також Португалія приймала ще одні змагання зі спортивної аеробіки, а саме VIII міжнародні змагання вікових груп, де за нагороди боролися 365 атлетів з понад 25 країн у вікових категоріях кадети (12-14 років) та юніори (15-17 років).

Тут Україну представляли 11 спортсменів.

У змаганнях серед юніорів чудово виступила Анастасія Курашвілі з індивідуальною програмою – українка здобула срібну медаль.