Український плавець здобув медаль Кубку світу в Японії

Український плавець Михайло Романчук

Призером Романчук став на дистанції 400 метрів вільним стилем

Українець Михайло Романчук завоював бронзову нагороду в рамках етапу Кубку світу з плавання, який проходить в японській столиці Токіо. Про це 9 листопада повідомила Федерація плавання України.

Призером Романчук став на дистанції 400 метрів вільним стилем (3,42:63 хв). Хоча результат був кращий, ніж на попередньому етапі Кубку світу в Китаї на 0,69 секунди, де він став срібним призером, на цей раз двоє спортсменів були попереду: перше місце — Мак Хортон з Австралії (3,40:58) та на другому місці Хагіно Косуке з Японії (3,42:24).

Варто зазначити, що представник України Сергій Шевцов посів шосте місце з результатом 3,42:02.

10 листопада українські спортсмени змагатимуться на дистанції 1500 м вільним стилем.