Брайн Ідову. Фото ФК «Амкар»

Ідову вже вдруге викликається у команду з африканського континенту

Захисник російського клубу «Амкар» Брайн Ідову прийняв запрошення у збірну Нігерії.

Про це повідомляє allnigeriasoccer.com.

Африканська збірна проведе товариські матчі з Польщею (23 березня) та Сербією (27 березня).

25-річний уродженець Санкт-Петербурга як і раніше має російське громадянство і в теорії ще може грати за збірну Росії.

У національній команді Нігерії він провів один матч – товариську гру з Аргентиною у листопаді 2017 року (4:2).

Ідову тоді вийшов на заміну у другому таймі, а вже через дев'ять хвилин після дебюту забив перший м'яч за збірну, який, до того ж, став переможним.

Збірна Нігерії потрапила на Чемпіонат світу-2018, де зіграє в групі з Хорватією, Ісландією й Аргентиною.

Таким чином, Ідову має шанс потрапити до складу нігерійської збірної на фінальну частину ЧС-2018, який прийматиме якраз Росія.