Ужиловському не вдалося пробитися до фіналу парного турніру в Італії
![Ужиловському не вдалося пробитися до фіналу парного турніру в Італії](/img/article/5473/57_main-v1542977180.jpg)
Володимир Ужиловський завершує виступ на «челленджері» в Андрії
Українець разом з Володимиром Ігнатіком з Білорусі покидає змагання після поразки в 1/2 фіналу від дуету Марк-Андреа Хюслер (Швейцарія) / Девід Пел (Нідерланди): 5-7, 4-6.
Суперники провели на корті 1 годину і 9 хвилин. Ужиловський і Ігнатік зрівняли рахунок з 3-5, але потім програли два гейми поспіль. У кінцівці другого сету українець і білорус програли один гейм на подачі, а Хюслер і Співав подали на перемогу.
Пізніше сьогодні за путівки до півфіналу одиночного турніру будуть боротися Сергій Стaховський і Ілля Мaрченко.
Коментарі — 0