В індивідуальній гонці чемпіонату світу українські юніори не потрапили навіть до топ-10

Богдан Цимбал. Фото ФБУ

Богдан Цимбал у підсумку показав 12-й результат

Українські юніори місцями у другому та третьому десятку фінішного протоколу завершили свій виступ в індивідуальній гонці на юніорському чемпіонаті світу в Отепяя.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України.

Найкращим в українській команді став Богдан Цимбал, який почав гонку досить оптимістично, однак стрільба стоячи підвела спортсмена.

На кожному з двох рубежів Богдан заробляв по дві хвилини штрафу, що в результаті не дозволило піднятися вище 12-го місця.

З тими ж чотирма промахами, але на 28-й позиції фінішував Сергій Телень, а на 30-му, при п'яти хвилинах штрафу, гонку закінчив Владислав Кошовець.

У п’ятницю чемпіонат продовжиться стартами молодших спортсменів – дівчата та юнаки виявлять найсильніших у спринті.