Відомий біатлоніст оголосив про завершення кар’єри

Еміль Хегле Свендсен. Фото: Getty Images

Біатлоніст завершив кар'єру і віці 32 років

Чотириразовий олімпійський чемпіон з біатлону Еміль Хегле Свендсен оголосив про завершення спортивної кар'єри.

Про своє рішення норвезький біатлоніст зі сльозами на очах повідомив на спеціальній прес-конференції.

«Я хотів взяти участь в Кубку світу наступного року, але я вирішив, що варто завершити кар'єру після Олімпійських ігор. Я вирішив, що час закінчувати. Це виявилося складніше, ніж я думав. Я б хотів, щоб у мене була мотивація Бьорндалена, щоб продовжувати ще кілька років, але у мене її немає», – сказав спортсмен.

Зазначимо, біатлоніст завершив кар'єру і віці 32 років.

Свендсен завоював два золота і одне срібло на Олімпіаді в Ванкувері 2010 року, а через чотири роки в Сочі виграв ще дві нагороди найвищого ґатунку. У лютому на Іграх в Пхьончхані він виборов два срібла і одну бронзу, а також ніс прапор Норвегії на церемонії відкриття змагань.

Крім того, Свендсен – 12-разовий чемпіон світу і переможець загального заліку Кубка світу в сезоні-2009/10.