Ягупова та Науменко стали найкращими у матчі чемпіонату Туреччини

Ягупова та Науменко

Українські баскетболістки набрали по 19 очок

Українські баскетболістки турецького клубу «Чукурова» Аліна Ягупова та Людмила Науменко стали найкращими у матчі національної першості проти «Фенербахче».

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Команда українок виграла матч з рахунком 88:72, а наші легіонерки стали творцями перемоги.

Ягупова за 34 хвилини на майданчику набрала 19 очок (5/6 двоочкових, 1/5 триочкових, 6/7 штрафних), зробила 13 передач, 6 підбирань (один у нападі) та блок-шот при трьох втратах і двох фолах (РЕ +28).

Науменко зіграла не менш вдало: вони відіграла 31 хвилину, набрала також 19 очок (8/10 двоочкових, 1/1 триочкових), зібрала 8 підбирань (два у нападі), зробила 3 перехоплення, 2 передачі та блок-шот при двох фолах та втраті, а її рейтинг ефективності склав теж «+28» балів.

«Чукурова» за підсумками 13-ти турів посідає перше місце, маючи в своєму активі 100% перемог.

«Фенербахче», який був суперником наших збірниць, йде третім (10 перемог, три поразки).