Ястремська пробилася до 1/2 фіналу на турнірі в Люксембурзі

Даяна Ястремська

Українська тенісистка другий тиждень поспіль боротиметься за путівку в фінал турніру WTA

Дівчата провели на корті всього 62 хвилини. У кожному сеті українка програла по одному гейму на своїй подачі, при цьому в першій партії оформила три брейка, а в другій - два. 124-а ракетка світу Гаспарян минулого тижня дійшла до 1/4 в Лінці, а до цього виграла титул в Ташкенті.

Після тріумфу на змаганнях в Гонконзі 18-річна Даяна Ястремська знову пробилася в півфінал.

У матчі 1/2 фіналу Даяна зіграє з 47-ю ракеткою світу Беліндою Бенчіч (Швейцарія). У 2017 році тенісистки зустрілися на 100-тисячнику в Росії, де сильнішою була швейцарка. Ястремська ж взяла реванш в цьому році в Нью-Хейвені в фіналі кваліфікації.

Нагадаємо, у другому колі українська тенісистка у двох сетах перемогла 13-ту ракетку світу Гарбіньє Мугурусу.