Йоганнес Бьо виграв чоловічий мас-старт на етапі Кубку світу в Рупольдингу, Підручний лише 29-й

Дмитро Підручний

20 січня відбувся чоловічий мас-старт в межах п'ятого етапу Кубку світу з біатлону

У неділю, 20 січня, у Рупольдингу відбувся чоловічий мас-старт в межах п'ятого етапу Кубку світу з біатлону.

Україну у цій гонці представляв один біатлоніст - Дмитро Підручний, який фінішував лише 29-м. Гірше за капітана збірної України виступив тільки німець Йоганнес Кюн, який заробив сім кіл штрафу.

Підручний доволі непогано почав гонку, чисто пройшов дві лежки з нулем, а після другої взагалі увірвався у лідерську групу. На жаль, на стійці у Підручного виникли проблеми. На першій він заробив два кола штрафу і опустився у хвіст пелетону, ще одне коло штрафу після другої стійки взагалі позбавило нашого спортсмена на боротьбу бодай у топ-15-20. Багато Підручний програвав і ходом, він взагалі за підсумками гонки виявився найповільнішим в плані роботи ногами.

Чергову ж свою перемогу здобув норвежець Йоганнес Бьо, який на фініші всього на 0,6 секунд випередив австрійського біатлоніста Юліана Ебергарда, для якого це взагалі був перший подіум у поточному сезоні. Третім став представник Франції Кантен Фійон Майє.