Юнацька Олімпіада. Дема зазнала розгромної поразки у другому колі

Вікторія Дtма завершила виступ на змаганнях в Буенос-Айресі

У матчі другого кола 17-річна українська тенісистка за 45 хвилин поступилася своїй ровесниці з Словенії Кайе Юван, не вигравши у суперниці жодного гейму: 0:6, 0:6. Таким чином в тенісному турнірі в столиці Аргентини не залишилося жодного представника України.

У минулому сезоні Юван стала переможницею чемпіонату Європи серед тенісисток до 18 років, виграла парний титул на юніорському Вімблдоні і грала в фіналі юніорського «Мастерса», програвши Марті Костюк. Цього року словенка не виступала на юніорських турнірах, а на професійному рівні завоювала три титули на турнірах ITF з призовим фондом $25000.

Нагадаємо, що вчора Дема разом з співвітчизницею Маргаритою Білоконь поступилася в парному чвертьфіналі олімпійського турніру, а також програла на старті в змішаному парному розряді.