Юніорська команда України завоювала медалі Кубку Федерації з тенісу

Українська команда перемогла канадок в матчі за третє місце

Збірна України з тенісу стала бронзовим призером Junior Fed Cup 2017.

В останньому матчі розіграшу у стартовому поєдинку від нашої команди зіграла Аліна Цюрпалевич, яка у двох сетах впоралася з Лейлою Анни Фернандес - 6:4, 6:3.

Закріпити успіх партнерки по команді не зуміла Дарина Снігур, котра у впертій боротьбі поступилася Александрі Ваграмов - 1:6, 6:4, 4:6.

Доля бронзових нагород вирішувалася у парному поєдинку, де за Україну зіграли Марта Костюк та Аліна Цюрпалевич.

Українські дівчатка у двох сетах здолали канадську пару (6:3, 7:6(6)), що і принесло їм підсумкове третє місце на юніорському Кубку Федерації.

До цього у груповому турнірі наша збірна виграла всі три матчі у збірних Бурунді, Тайваню та Колумбії, але у півфіналі у впертій боротьбі поступилися команді Японії.

Головний приз дістався американкам, які у фіналі обіграли з рахунком 2:0 кривдниць нашої збірної - японок.