Юніорський чемпіонат світу з біатлону. У спринті серед юнаків українці за межами топ-10

Найкращий результат серед українців показав Владислав Романчич

У спринті у юнаків в межах юніорського чемпіонату світу в Естонії кращий результат серед українців показав Владислав Романчич.

Він же став автором найбільш якісної стрільби серед наших хлопців, фінішувавши 16-м з одним колом штрафу, інформує прес-служба Федерації біатлону України.

За чистою швидкістю непогано виглядав Євген Івченко, у якого 11-й час проходження траси.

Але гонку собі Євген зіпсував на першому рубежі, коли допустив три промахи. У підсумку - 26-е місце в фінішному протоколі.

Микола Ничипоренко і Максим Заровний також допустили по три помилки на вогневих рубежах, але через нижчу швидкість показали в спринті 53-й і 58-й результат.

3 березня в Отепяя пройдуть спринти у юніорок і юніорів.