Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  За підсумками другої хвилі повторних оглядів на допінгу попалися 45 атлетів

  • Розсилка

  МОК після 21 серпня назве спортсменів, чиї допінг-проби з ОІ-2008 і 2012 дали позитивний результат.

  Міжнародний олімпійський комітет назве імена спортсменів, чиї допінг-проби з Олімпійських ігор-2008 і 2012 років виявили вміст заборонених речовин після другої хвилі повторного огляду, проте станеться це лише після закінчення Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, яка пройде з 5 по 21 серпня.

  "Питання про санкції до спортсменів буде розглянуто пізніше. Зараз наша мета полягає в тому, щоб не допустити замішаних в цьому до Ігор в Ріо", – цитує ТАСС заяву прес-секретаря МОК Марка Адамса.

  У перших двох хвилях повторних оглядів в цілому було відпрацьовано тисяча двісті сорок три допінг-проби. У першій хвилі повторних оглядів Пекіна-2008 в мережі борців з допінгом попалися 30 атлетів, а в Лондоні-2012 – 23 атлета.

  МОК зазначав, що не може дати більш детальну інформацію "з юридичних причин".

  За підсумками другої хвилі повторних оглядів новітніми методами борцями з допінгом було виявлено 30 "несприятливих" проб олімпійців восьмирічної давності і ще 15 – чотирирічної.

  З урахуванням останніх результатів, загальна кількість спортсменів, проби яких дали позитивний результат на заборонені речовини з першої і другої хвилі реаналізів, до 98. Третя і четверта хвилі, як очікується, буде взята після закінчення Олімпійських ігор 2016 року Ріо.

  Джерело: segodnya.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ