Збірна України привезла загальнокомандне срібло з першості світу з бодібілдингу

Оксана Оробець

У місті Біарріц (Франція) відбувся чемпіонат світу 2017 року з бодібілдингу

Україну на турнірі представляли 15 спортсменів. За підсумками змагань українська збірна посіла другу сходинку медального заліку серед 42-х країн-учасниць, здобувши 11 нагород.

Найуспішнішим став виступ Оксани Оробець, яка виборола золото у категорії фітнес понад 163 см і здобула титул абсолютної чемпіонки світу, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Ще дві найвищі нагороди додому привезли Назар Хархун у чоловічому фітнесі та Христина Токарева у категорії фітнес-бікіні до 166 см.

На другу сходинку п'єдесталу світової першості піднялися Ганна Скворцова (бікіні до 158 см), Яна Єнько (бікіні до 160 см), Христина Коротка (бікіні до 164 см), Оксана Бригідир (бікіні до 169 см), Ольга Кулінич (велнес понад 163 см)  та Олександра Дубіна (фізік понад 163 см).

Бронзу здобула Катерина Алєйнікова у категорії бікіні понад 172 см.

Перше загальнокомандне місце посіла збірна Росії, яка складалась з 36-ти атлетів. Третю сходинку командного заліку здобула збірна Словаччини.