Збірна України (U-15) зіграли у бойову нічию з юнацькому командою «Шахтаря»

Олександр Петраков. Фото ФФУ

Зустріч завершилася з рахунком 3:3

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2003 року народження) завершила тренувальний збір.

У п’ятницю, 6 квітня, у Щасливому юнацька збірна України U-15 зустрілася з «Шахтарем» (футболісти 2002 року народження).

У цікавому за своїм сюжетом поєдинку (два тайми по 35 хвилин) команди по три рази вразили ворота суперників – 3:3.

Пропустивши на 35-й і 37-й хвилинах, команда Петракова завдяки ударам Хланя та Попова зрівняла рахунок.

На 68-й хвилині «гірники» знову вийшли вперед, а за кілька секунд Маленков встановив остаточний рахунок.

Товариський матч з футболу

Україна (U-15) – «Шахтар» (U-16) – 3:3 (0:1)

Україна (U-15): Фастов, Боль (Савчук, 40), Роман, Базілєєв, Маленков, Сапуга (Демцун, 50), Хлань, Петрук (Туринок, 46), Волошин, Кілик, Попов.

Наступний етап підготовки ця збірна проведе з 19-го по 25-те травня. Під час нього буде зіграно два товариські матчі з командою Чехії (22-го та 24-го числа).