Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Збірна України виборола золото в естафеті на чемпіонаті Європи з біатлону

  • Розсилка
  Дмитро Підручний, Артем Прима, Ірина Варвинець та Юлія Журавок. Фото: biathlon.com.ua - Збірна України виборола золото в естафеті на чемпіонаті Європи з біатлону
  Дмитро Підручний, Артем Прима, Ірина Варвинець та Юлія Журавок. Фото: biathlon.com.ua

  Українці випередили найближчих переслідувачів з Росії на 11 секунд

  Збірна України у складі Юлії Журавок, Ірини Варвинець, Артема Прими та Дмитра Підручного посіла перше місце в змішаній естафеті на чемпіонаті Європи в Ріднау.

  На першому етапі Юлія Журавок використовувала три додаткові патрони, а швидкістю на лижні не змогла компенсувати свою неточність на стрільбищі. Україна після чверті гонки розташувалася лише на 13-му місці з 30-секундним відставанням від лідируючої Німеччини.

  Ірина Варвинець на другому етапі ідеально відпрацювала обидва вогневі рубежі і підняла команду на третє місце. На останньому колі чемпіонка Європи в спринті не витримала темпу більш швидкохідних суперниць і опустилася на п'яте місце з 25-секундним відставанням від Швеції і Росії.

  Артем Прима, який підхопив естафету на третьому етапі, з одним додатковим патроном зумів прорватися на перше місце. Українець на останньому колі на кілька секунд підпустив росіянина Гаранічєва, але вдвічі збільшив відрив від француза Клода.

  У Дмитра Підручного, який завершував естафету, була 11-секундна переваги над швидкісним Олександром Логіновим. На «лежці» лідери гонки синхронно закрили мішені п'ятьма пострілами. До заключної стрільби Підручний та Логінов підійшли практично одночасно - українець взяв два додаткові патрони, але і росіянин допустив три осічки.

  Підручний отримав 16-секундну перевагу над Логіновим і без проблем зберіг комфортний відрив від найближчого переслідувача. Трійку призерів гонки замкнули норвежці.

  Чемпіонат Європи з біатлону

  Ріднау, Італія

  Змашана естафета

  1. Україна (0+6) - 1:11:40.1
  2. Росія (0+9) +11.7
  3. Норвегія (0+4) +33.2
  4. Франція (0+9) +39.6
  5. Чехія (0+7) +1:19.2  Джерело: Sportarena.com

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ