Збірна України виступає на етапі Кубку IBU з біатлону у Росії

Віталій Труш. Фото ФБУ

Резервна команда поїхала на змагання до країни агресора

В індивідуальній гонці у чоловіків, яка відкривала сьомий етап Кубка IBU з біатлону у російському Уваті, всі п'ятеро українців фінішували у заліковій зоні, набравши кубкові очки.

Найкращим серед українських хлопців став Віталій Труш, якому не вистачило півсекунди до десятки найсильніших, інформує офіційний сайт Федерації біатлону України.

На останньому колі цікава боротьба за 11-ту позицію йшла між Віталієм та іншим українцем – Олександром Жирним.

Другий промахнувся двічі, і, хоча в цілому по трасі був швидше Труша, останні кілометри Віталій пройшов з більш високою швидкістю.

Андрій Доценко з чотирма промахами став 28-м, Тарас Лесюк при п'яти хвилинах штрафу – 31-м, а Антон Мигда, який не закрив три мішені, показав 34-й результат.

Норвежець Ветле-Сьястад Крістіансен до останніх стартових номерів претендував на перемогу, але француз Фаб'єн Клод на останньому колі зумів відіграти 13-секундне відставання і здобути перемогу.