Збірна України з баскетболу 3х3 вийшла у чвертьфінал на турнірі на Кіпрі

Українці у другому матчі турніру здобули перемогу

Чоловіча національна збірна України з баскетболу 3х3 здобула першу перемогу на Limassol Challenger, здолавши у матчі групового етапу хорватський «Загреб» – 19:14.

Українці активно пішли вперед та першими відкрили рахунок, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Досить швидко українці вийшли вперед на три очки. Однак суперник дальнім влучанням скоротив відставання – 3:4.

Українці весь час змушували суперника наздоганяти. Після половини ігрового часу наші баскетболісти відірвалися вже на чотири очка – 9:5.

Попри втому, українцям на заключних хвилинах вдалося відбити досить наполегливі спроби суперника врятувати матч.

Остаточне становище після першого ігрового дня з’ясується після заключних матчів у групах. Зокрема у групі А ще зіграють команди Сербії та Хорватії.

Нагадаємо, у першому матчі українці з мінімальною різницею поступилися сербам.

Як стало відомо згодом, здобутий результат дозволив українцям посісти друге місце у групі та вийти у чвертьфіналі.

У неділю, 17 червня, у першому раунді плей-офф наша команда зійдеться з чеським «Хумполецом».