Збірна України з баскетболу перемогла Анголу на турнірі в Китаї

Збірна України з баскетболу. Фото прес-служби ФБУ

Товариський турнір в Китаї збірна розпочала з впевненої перемоги

Друга збірна України з баскетболу під керівництвом Євгена Мурзіна досить легко впоралася з суперниками з Анголи у стартовому матчі товариського турніру в Китаї.

Про це повідомляє прес-служба ФБУ.

Поступившись лише в одній з чвертей – в решті наші хлопці впевнено переграли суперників та здобули заслужену перемогу – 57:48.

Впевнено розпочавши матч збірна України відразу задала високий ритм матчу, з яким суперник не зміг впоратись – 14:8.

В другій десятихвилинці ангольці змогли дещо перебудуватися та грати з нашою командою на рівних, зумівши навіть дещо скоротити різницю.

Проте, друга половина зустрічі розставила все на свої місця.

Третій період українці виграли +3, а в останній чверті й взагалі стартували 11:2, проте наприкінці дали супернику дещо наблизитися в рахунку.

Результат поєдинку - 57:48 (14:8, 11:14, 19:16, 13:10).

Склад нашої команди: Андрій Кожемякін, Антон Давидюк, Вадим Прокопенко, Ігор Бояркін, Макс Адам Конате, Максим Пустозвонов, Михайло Анісімов, Олександр Беліков, Олександр Кобець, Олександр Ткаченко, Павло Крутоус, Роман Козлов.
Нагадаємо, що на турнірі у китайському місті Куньшань українська збірна також зустрінеться з командами Китаю та Сербії.