Збірна України з перемоги розпочала відбірний етап Євроліги з пляжного футболу

Фото ФФУ

У стартовій зустрічі українці мінімально обіграли Швейцарію

У стартовому поєдинку першого відбірного етапу Євроліги-2018 у Баку збірна України з пляжного футболу перемогла команду Швейцарії з рахунком 5:4.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації футболу України.

Підопічні Євгена Варениці чудово розпочали свій стартовий поєдинок на бакинському відбірному етапі Євроліги.

Уже на другій хвилині гри Олександр Корнійчук розписався у воротах швейцарців. Однак суперник не знітився й уже у першому періоді не тільки відновив рівновагу, але й вийшов уперед за рахунок дубля Філіппа Борера.

У другому періоді на голи Дмитра Медвідя та Корнійчука швейцарська команда відповіла м'ячем Ноеля Отта – 3:3.

У третій частині гри «синьо-жовті» знову зробили ривок. Спочатку мети досяг удар воротаря Віталія Сидоренка, а ще за п'ять хвилин хет-трик у цій зустрічі оформив Корнійчук.

Усе, на що спромоглися швейцарці, - скоротити відставання у рахунку після удару знов-таки Отта. Отже, 5:4 – Україна перемогла сьому команду світового рейтингу.