Жіноча збірна України змагатиметься за сьоме місце на першості Європи з баскетболу (U-20)

Фото ФБУ

Останнім суперником українок буде команда Болгарії

У класифікаційному матчі за 5-8 місця між збірними України та Туреччини рівна перша половина завершилась ривком суперниць, завдяки якому вони отримали вісім очок переваги перед великою перервою.

Навіть 12 очок Карп за підсумками першої половини не допомогли підопічним Інни Кочубей стримати суперниць перед великою перервою, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Збірна України погано атакувала з дальньої відстані, реалізувавши лише дві з 12-ти спроб, і програла суперницям щит.

Українські дівчата не зуміли переломити хід гри й у другій половині. Туреччина не дозволила підопічним Інни Кочубей зробити камбек і довела поєдинок до перемоги з рахунком 73:65.

Чемпіонат Європи 2018 року з баскетболу

Жінки (U-20), Дивізіон В

Матч за 5-8 місця

Україна – Туреччина – 65:73 (16:16, 12:20, 19:18, 18:19)

Україна: Карп - 14 + 12 підбирань, Мітіна - 10 + 4 перехоплення Любинець - 8 + 7 підбирань + 3 перехоплення + 2 блок-шота + 2 передачі, Цибюк - 8 + 3 підбирання, Попова – старт, Бабич - 12 + 3 підбирання, Лах - 6, Боярчук - 5, Фастова - 2, Хозалова.

Свій останній матч на турнірі збірна України зіграє у неділю, 15 липня. У грі за сьоме місце о 15:15 за Києвом команді Інни Кочубей протистоятиме збірна Болгарії.