Зимовий кубок Європи (U12) з тенісу: українські дівчата виграла зональний турнір

Фінальна частина Tennis Europe Winter Cups by HEAD пройде 8-10 лютого в Сандерленді (Велика Британія)

Збірна України серед дівчат до 12 років пробилася до фінальної частини змагань

На кортах «Міжнародної тенісної академії» в Пущі-Водиці завершилися матчі зонального турніру в групі D.

Наша команда, до складу якої увійшли Софія Михайлець, Єлизавета Котляр та Анастасія Чернякова, стартувала з півфіналу, вигравши всі три матчі у суперниць з Кіпру.

У фіналі, який гарантував участь в фінальному турнірі, українки обіграли збірну Румунії.

Софія Михайлець - Іріс Збранка 6:0, 7:6(6)
Єлизавета Котляр - Єва Марія Йонеску 7:5, 6:2
Чернякова/Котляр - Флоря/Збранка 6:2, 6:4

Фінальна частина Tennis Europe Winter Cups by HEAD пройде 8-10 лютого в Сандерленді (Велика Британія). Крім України і господарок турніру, в ньому виступлять збірні Болгарії, Чехії, Словаччини, Франції, Румунії та Росії.