Головний лікар пологового будинку задекларувала 5 млн готівки - розслідування

  Київський пологовий будинок: відсутність ліків, збори коштів, мільйони готівки у головлікаря
  Доки пацієнтам Київського міського пологового будинку №2 розповідають про відсутність елементарних медикаментів та брак фінансування, родина головного лікаря володіє елітною нерухомістю, дорогим автопарком та великою кількістю готівки. Згідно з даними електронної декларації, із нерухомості у родини Тетяни Пехньо є будинок на 719 кв.м. із
  • 9 Серпня, 10:50
  • Розсилка
  Головний лікар Київського міського пологового будинку № 2 Тетяна Пехньо
  Головний лікар Київського міського пологового будинку № 2 Тетяна Пехньо

  Київський пологовий будинок: відсутність ліків, збори коштів, мільйони готівки у головлікаря

  Доки пацієнтам Київського міського пологового будинку №2 розповідають про відсутність елементарних медикаментів та брак фінансування, родина головного лікаря володіє елітною нерухомістю, дорогим автопарком та великою кількістю готівки.

  Згідно з даними електронної декларації, із нерухомості у родини Тетяни Пехньо є будинок на 719 кв.м. із земельною ділянкою в 16 соток у с.Петропавлівська Борщагівка під Києвом (донедавна записаний на 90-річну свекруху Пехньо, цієї весни – переоформлений на чоловіка), квартира на 32 кв. м. у Києві, 11 соток землі в Лалово (Закарпатська обл.). Також родина вклалась у будівництво квартири на 122,5 кв.м. й паркомісця, де саме – невідомо.

  Із транспортних засобів Пехньо задекларувала Hyndai Santa FE чоловіка (2008 р., придбаний вживаним ніби за $7 тис.) та Suzuki Grand Vitara сина (2008р., придбаний новим за $27 тис.). Також у дочки Пехньо раніше була HONDA CR-V (вживана коштує від $20 тис.), нині вона також є власницею будинку 300 кв.м. у Дмитрівці.

  Також подружжя Пехньо задекларувало чимало готівки, загалом $50 тис.  і 2,90 млн грн.
  Джерело: Bihus.info

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ