Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Макрон і Меркель відзначили перемир'я у Першій світовій

  • Розсилка
  Лідери урочисто відрили пам'ятний знак у Комп'єні - Макрон і Меркель відзначили перемир'я у Першій світовій
  Лідери урочисто відрили пам'ятний знак у Комп'єні

  Макрон і Меркель відкрили пам'ятний знак до річниці перемир'я у Першій світовій

  Президент Франції Еммануель Макрон і канцлерка Німеччини Анґела Меркель у суботу, 10 листопада, відкрили пам'ятну табличку на місці, де сто років тому було підписане перемир'я, що поклало край Першій світовій війні.

  Під час урочистої церемонії Макрон і Меркель зустрілися неподалік міста Комп'єн, де 11 листопада 1918 року Німеччина визнала себе переможеною, і Перша світова війна, що тривала понад чотири роки, закінчилася.

  Як зазначено на пам'ятному знакові, президент Макрон і канцлерка Меркель "знову підтвердили значення франко-німецького перемир'я на службі Європи і миру", інформує AFP.

  Після церемонії лідери Франції та Німеччини попрямували до Парижа, де 70 лідерів країн світу зберуться 11 листопада, аби відзначити століття закінчення Першої світової війни.

  Перша світова війна — світова війна, глобальний збройний конфлікт, який розвивався перш за все в Європі від 28 липня 1914 до 11 листопада 1918 року, в якому брало участь 38 держав із населенням 1,5 млрд мешканців. Під час неї загинуло понад десять мільйонів солдатів і цивільних мешканців. Конфлікт мав вирішальний вплив на історію XX століття.

  Джерело: Deutsche Welle

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ