Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Молдова спростить перетин кордону з Україною і Румунією для вантажівок

  • Розсилка
  <p>Систему почнуть впроваджувати у другій половині року</p>
<div></div> - Молдова спростить перетин кордону з Україною і Румунією для вантажівок

  Систему почнуть впроваджувати у другій половині року

  Час очікування на кордоні становитиме не більше п'яти хвилин

  Митна служба Молдови за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку планує запровадити нову систему попереднього бронювання часу для переходу кордону вантажними автомобілями. Програма була представлена в Кишиневі керівником американського агентства Дугласом М'юром.

  «Увійти в програму можна буде з будь-якого електронного пристрою, наприклад з комп'ютера, планшета, мобільного телефону. Після реєстрації керівник підприємства, експедитор або водій записують номер автомобіля у вільну клітинку. Потім автомобіль прибуває в пункт перетину кордону в запрограмований час і чекає, коли на електронному табло з'явиться його номерний знак», - пояснив М'юр.

  За його словами, якщо все правильно розрахувати, то час очікування на кордоні становитиме не більше п'яти хвилин. Після цього вантажівка без черги під'їжджає до терміналу для проведення необхідних митних і прикордонних процедур.

  Систему почнуть впроваджувати у другій половині року на двох КПП молдавсько-румунського кордону - в Леушенах і Скуленах.

  Надалі програму буде впроваджено на всіх КПП Молдови з Румунією і Україною.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ