рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У колишній партії влади Молдови все керівництво пішло у відставку

  • Розсилка
  Мета реформи партії, за словами Павла Філіпа, полягає в тому, щоб партія залишилася «сильним політформуваннями, що буде врівноважувати політичні крайнощі в молдавській політиці» - У колишній партії влади Молдови все керівництво пішло у відставку
  Мета реформи партії, за словами Павла Філіпа, полягає в тому, щоб партія залишилася «сильним політформуваннями, що буде врівноважувати політичні крайнощі в молдавській політиці»

  У партії планують нове керівництво і нову програму затвердити на позачерговому конгресі, що призначений на 27 липня

  Все керівництво Демократичної партії Молдови на засіданні своєї ради вирішило піти у відставку. Про це повідомляє NewsMaker.  Зазначається, що у відставку пішли всі віце-голови партії. «Голова партії Влад Плахотнюк склав із себе повноваження раніше і зараз перебуває за межами країни, імовірно - в США», - йдеться у повідомленні.

  У партії планують нове керівництво і нову програму затвердити на позачерговому конгресі, що призначений на 27 липня. До тих пір партією керуватиме екс-прем'єр Павел Філіп.

  Про рішення республіканської ради партії журналістам повідомив сам Філіп. За його словами, поки рано говорити про можливих кандидатів на посаду голови партії - ці питання до конгресу будуть обговорюватися на регіональних конференціях демократів.

  Мета реформи партії, за словами Павла Філіпа, полягає в тому, щоб партія залишилася «сильним політформуваннями, що буде врівноважувати політичні крайнощі в молдавській політиці».

  Як повідомляося, Конституційний суд Молдови подав у відставку.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ