Що це було, Папа?

  Не знаю, Отче, про що ви там балакали на Кубі з гумовим патріархом тої псевдо-Руси, але...
  Я українець, волею Божею поет і політик, християнин - римо-католик. Я за ікуменічний рух за зближення усіх християнських церков. За порозуміння усіх на світі віруючих во Єдиного Бога Отця, Творця всього сущого.Але!!!При всій повазі до Святого Престолу і розумінні, що сьогоднішнє християнство це більше політика ніж релігія, я все одно не збагну цієї
  • Євген Рибчинський

   Народний депутат

  • 13 Лютого, 2016, 23:06
  • Розсилка

  Не знаю, Отче, про що ви там балакали на Кубі з гумовим патріархом тої псевдо-Руси, але...

  Я українець, волею Божею поет і політик, християнин - римо-католик. Я за ікуменічний рух за зближення усіх християнських церков. За порозуміння усіх на світі віруючих во Єдиного Бога Отця, Творця всього сущого.

  Але!!!

  При всій повазі до Святого Престолу і розумінні, що сьогоднішнє християнство це більше політика ніж релігія, я все одно не збагну цієї дивної події.

  Папа, навіщо Ви зустрічаєтеся з агентом КДБ, безбожником і терористом в рясі, імперським пропагандоном, "патріархом" Кирилом?

  Ви ж краще за нас знаєте йому ціну.

  Хіба Ви не в курсі, що нормальним людям наші предки не давали прізвища Гундяєв? Воно етимологічно означає - базіка, балабол, пустослов.

  Що це було, Папа?

  Невже Гундяй просив віддати сто мільярдів путлерівських баксів, вкрадених у російського народу і покладених для безпеки у Банк Ватикану? Гундяй вже відчуває крах своєі орди? Просить по-християнські грошей на виживання?

  Не знаю, Отче, про що ви там балакали на Кубі з гумовим патріархом тої псевдо-Руси, але дуже сподіваюся, що Ви йому по-християнські сказали, як Іісус спокусителю: "Vade retro, Satana".

  Як і ми кажемо путлеру: Йди геть, Сатана!!!

  Facebook

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Роман Бочкала
  Роман Бочкала

  Журналіст

  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Костянтин Машовець
  Костянтин Машовець

  Координатор групи «Информационное сопротивление»

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ