Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Як устами Поклонської замироточив бюст Миколи ІІ

  • Тарас Возняк

   Головний редактор незалежного культурологічного журналу «Ї»

  • Розсилка
  <span>Наталя Поклонська</span> - Як устами Поклонської замироточив бюст Миколи ІІ
  Наталя Поклонська

  Те, що устами Поклонської замироточив бюст Николая ІІ – є яскравою ілюстрацією здичавіння, до якого привезло 70 років совецької власті на цій величезній території від Владивостоку до Бреста

  Люди просто не розуміють, що таке релігія, а тому впадають у мракобісся чи упередження. Головне, перехреститися чи плюнути, якщо кішка перебігла дорогу. З того самого ряду і мироточіння якогось там Ніколая ІІ. Чи можна цьому допомогти? Очевидно, що ні. Ці люди таки закінчать своє життя в глибокому нерозумінні, що таке жива віра. Саме слово релігія означає глибинний, внутрішній і нікому не показаний зв'язок із вищою сутністю.

  Але для таких примітивних істот, як Поклонська ці речі недосягненні. Хоча проблема навіть не у Поклонській. Поклонська – це прищик на носі. Все в глибині тіла народного. Він дійсно втратив той безпосередній і прямий зв'язок із духовністю, от в них і замироточив якийсь болван в Криму. Бо це модно.  У Вселенській церкві є корпус екзорцистів, священників, які виганяють злих духів. Отримати благословення на таку практику - дуже тяжко. Так само Церква із величезною підозрою відноситься до різного роду появи Богоматері чи Ісуса Христа. Такі факти дуже довго і ретельно перевіряються. Так само довго перевіряється чи можна віднести ту чи іншу людину до переліку святих. От Папа Іван Павло ІІ досі не канонізований. Так само як і мученики інших церков.

  Тобто такі речі не робляться гоп-стоп або рішенням самоназваного прокурора Кримського округу, а проходять ретельну перевірку роками.

  Джерело: Обозреватель

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Сергій Фурса
  Сергій Фурса

  Спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital

  Леонід Ємець
  Леонід Ємець

  Народний депутат

  Віктор Каспрук
  Віктор Каспрук

  політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Павло Казарін
  Павло Казарін

  Журналіст

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ