Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нацполіція збільшить штат українських делегатів в Інтерполі

  • Розсилка
  <p>Глава Нацполіції Сергій Князєв та президент Інтерполу Менг Хонгвей</p> - Нацполіція збільшить штат українських делегатів в Інтерполі

  Глава Нацполіції Сергій Князєв та президент Інтерполу Менг Хонгвей

  Глава Нацполіції обговорив з президентом Інтерполу подальший розвиток відносин і співробітництво

  У Національній поліції України було прийнято рішення збільшити штат українських делегатів у центральному офісі Інтерполу.

  Про це заявив глава Нацполіції Сергій Князєв, повідомляє прес-служба силового відомства.

  Зазначається, що в середу в рамках сорок шостої Європейської регіональної конференції Інтерполу в Дубліні Князєв зустрівся з президентом Інтерполу Менгом Хонгвеєм, з яким обговорили подальший розвиток відносин і співробітництво Національної поліції України з головним офісом Інтерполу.

  «Ми йдемо в ногу з європейськими колегами, які протидіють транснаціональній організованій злочинності в різних напрямках. І сьогодні вже було досягнуто низку домовленостей, зокрема, щодо міжнародного розшуку злочинців», - зазначив Князєв.

  У свою чергу Хонгвей зазначив дотримання українськими поліцейськими прав осіб, які перебувають в регіональному та міжнародному розшуках, а також правил і регламенту їхнього обліку.

  За даними відомства, від імені міністра внутрішніх справ глава Нацполіції запросив президента Інтерполу відвідати Україну. Попередньо візит заплановано на літо 2018 року.

  До слова, нещодавно в «Борисполі» затримали громадянку РФ, яку розшукував Інтерпол.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ