Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Луцьку зафіксували небезпечний рівень забруднення повітря

  • Розсилка
  Фото ілюстративне - У Луцьку зафіксували небезпечний рівень забруднення повітря
  Фото ілюстративне

  Проби повітря взяли після того, як жителі почали масово скаржитися на запаморочення, кашель і важке дихання

  Після численних скарг місцевих жителів Волинський лабораторний центр МОЗ України провів перевірку повітря в Луцьку. За її результатами в одному з районів міста вміст аміаку в повітрі перевищує норму в 22 рази, а сірководню - в 10.

  Про це йдеться в сюжеті ТСН.

  Проби повітря взяли після того, як жителі почали масово скаржитися на запаморочення, кашель і важке дихання. Фахівці зробили заміри в п'яти місцях поблизу полів фільтрації - туди скидає свої відходи підприємство, яке виробляє етиловий спирт. Це виробництво працює в Луцьку вже три роки.

  Екологи звинувачують підприємство в забрудненні повітря. Відзначається, що в районах, де виявили перевищення шкідливих речовин, живуть тисячі людей. Міська влада вже звернулася до прокуратури з вимогою провести офіційну перевірку на заводі, і, за необхідності, закрити його.

  «Шокували, чесно зізнаюся. За стільки років роботи, шокували, бо таких ще у мене не було. Значне перевищення і, безумовно, воно впливає на стан здоров'я населення», - зазначила завідуюча відділенням Волинського лабораторного центру МОЗ України Оксана Колобкова.

  До слова, екологи обурені мовчанням металургійних підприємств на пропозицію відкрити дані щодо викидів.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ