Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Турчинов розповів, якими мають бути українські Військово-морські сили

  • Розсилка
  Олександр Турчинов - Турчинов розповів, якими мають бути українські Військово-морські сили
  Олександр Турчинов

  У День ВМС Олександр Турчинов звернувся до військових моряків

  Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов у день Військово-морських сил привітав військових моряків із професійним святом і розповів про національні пріоритети у розбудові сектору безпеки. За його словами, держава докладає зусиль до відновлення і модернізації бойового ядра флоту відповідно до стандартів НАТО.

  «Маємо побудувати сучасні, стрімкі та інноваційні ВМС, спроможні захистити народ України і національні інтереси у морському і прибережному середовищі шляхом проведення асиметричних і рішучих операцій, з добре мотивованим професійним складом, налаштованим на перемогу», - написав секретар Ради на Facebook.

  Турчинов відзначив, що незважаючи на великі втрати після російської агресії, морська галузь, Військово-морські сили відновлюють свій потенціал.

  «Сьогодні фактично відбувається відродження національного флоту в нових місцях базування та дислокації на континентальній частині України», - йдеться у повідомленні.

  Турчинов також зазначив, що за час проведення АТО/ООС, виконуючи завдання, загинув 51 військовий зі складу ВМС, поранено 488 моряків. Державними нагородами нагороджено 498, нагородами Міністерства оборони України – 1515, Генштабу – 1385 моряків.

  Президент України Петро Порошенко привітав особовий склад Військово-морських сил Збройних сил України та подякував йому за відданість військовому обов’язку, мужність та героїзм. Глава держави заявив, що вірить у те, що прапор України на кораблях ВМС знову замайорить у Севастополі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ