Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Українці здобули два «золота» на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології

  • Розсилка
  Українська команда на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології - Українці здобули два «золота» на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології
  Українська команда на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології

  В олімпіаді брали участь учениця 11 класу Маріупольського технічного ліцею Катерина Малкіна та випускник Маріупольського технічного ліцею Юрій Паша

  Українська команда здобула дві золоті медалі на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології, що відбулася 22-29 жовтня у Бразилії.

  До складу нашої команди увійшли Катерина Малкінаучениця 11 класу Маріупольського технічного ліцею, та Юрій Паша, випускник Маріупольського технічного ліцею, а нині студент-першокурсник Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

  Катерина Малкіна виборола «золото» за проект «Новий метод біогенної утилізації поліетилену високої щільності (HDPE)» – він присвячений можливості певного виду личинок перетравлювати поліетилен. Юрій Паша отримав золоту медаль за проект «Новий екологічно безпечний метод підвищення життєвих характеристик рослин родини Poaceae (Злаки)».

  Окрім медалі, Юрій також отримав Гран-Прі олімпіади. Його розробка дозволить покращити урожай злакових рослин.

  Міжнародна учнівська олімпіада з екології проходила в межах Міжнародного ярмарку науки і техніки 32-го MOSTRATEC. На олімпіаді було представлено 420 учнівських проектів із різних країн світу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ