Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Політв'язню Панову не надають в російській колонії медичної допомоги - брат

  • Розсилка
  Бранець Кремля Євген Панов - Політв'язню Панову не надають в російській колонії медичної допомоги - брат
  Бранець Кремля Євген Панов
  Фото: Ігор Котелянець

  Зі здоров'ям у Панова проблеми ті самі (головні болі, спина, суглоби, зуби), поки що ніяких обстежень і ніякої медичної допомоги не надали, заявив брат політв'язня

  Сьогодні минає три роки від затримання в Криму фігуранта «справи українських диверсантів» Євгена Панова, який перебуває в російській колонії №6 в Омську.

  Про це написав його брат Ігор Котелянець у Facebook.

  «Сьогодні скалічений тортурами Євген Панов вже не тішить ілюзій щодо спроможності української влади добитися звільнення політв'язнів, але й не знімає відповідальності з держави за боротьбу», - заявив Котелянець.

  Він зазначив, що зір Євген «залишив у Криму та на етапі». Українському в'язню Кремля передали у колонію окуляри, тож тепер він зможе читати. 

  «Вдалося передати книгу «Майстер і Маргарита» Булгакова, збірник Бориса Олійника йому не віддають, бо українською. Знаємо, що хтось з Києва надсилав Жені посилку з книгами. Їх не передали, бо ліміт, відправили назад. Щоб такого не траплялося, краще не пересилайте самі, запитайте у родичів. А якщо надсилаєте, бандероль з книгою не має бути важчою за 2 кг. Тоді може й пропустять», - уточнив брат Панова.

  Він поінформував, що завдяки наполегливості адвоката Віри Гончарової змінили графік годування в колонії.

  «Раніше обід був о 10.00, а вечеря - в обід. Зараз їдять в нормальний час», - додав він.

  Ігор Котелянець передав привіти і подяку від Євгена за листи. 

  «Зі здоров'ям проблеми ті самі (головні болі, спина, суглоби, зуби), поки що ніяких обстежень і ніякої медичної допомоги не надали. Взагалі тяжко з ним розмовляти, він впертий, не хоче скаржитися ні на що. Каже, що є продуктові передачі і він вже з того щасливий», - підсумував брат ув'язненого. 

  Раніше брат Панова повідомив, що політв’язень схуд у колонії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ