Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Яценюк назвав 5 січня «днем виходу з церковного рабства»

  • Розсилка
  Арсеній Яценюк подякував всім, хто «вірив та наближав нашу Незалежність - державну і духовну» - Яценюк назвав 5 січня «днем виходу з церковного рабства»
  Арсеній Яценюк подякував всім, хто «вірив та наближав нашу Незалежність - державну і духовну»

  Це свято для мільйонів українців, «яких намагалися таврувати, як «безблагодатних» і «схизматиків» кремлівські агенти в рясах, - лідер партії «Народний фронт»

  Лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк вважає, що день визнання автокефалії Православної церкви України - це день виходу з церковного рабства, визнання духовної незалежності країни. Про це він написав у своєму Facebook після підписання Вселенським патріархом Варфоломієм Томосу для ПЦУ 5 січня.

  «Якби всю історію нашої країни треба було б викласти на одній сторінці, то все одно знайшлося би місце для сьогоднішнього дня», - підкреслив лідер «Народного фронту».  Яценюк наголосив, що це свято для мільйонів православних українців, «яких намагалися таврувати, як «безблагодатних» і «схизматиків» кремлівські агенти в рясах, піджаках і мундирах».

  «Це свято мільйонів українців, які сповідують інші релігії і дякують Богові за своїх співвітчизників, з якими пліч-о-пліч вони протистоять агресорові й будують вільну країну; це свято Держави Україна, що змогла захистити вибір своїх громадян за умов шаленого тиску на вибір їхньої совісті. Шана всім, хто завжди вірив та наближав нашу Незалежність - державну і духовну», - наголосив Арсеній Яценюк.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ