рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Литва підтримує плани Мінекоенерго щодо реформи «зеленого» тарифу

  • Розсилка
  Ми як держава зробимо все можливе, щоб досягти компромісних рішень щодо «зеленого» тарифу, - Буславець - Литва підтримує плани Мінекоенерго щодо реформи «зеленого» тарифу
  Ми як держава зробимо все можливе, щоб досягти компромісних рішень щодо «зеленого» тарифу, - Буславець

  Введення аукціонної моделі в його країні повністю себе виправдало і дозволило значно знизити ціну на електроенергію та зберегти привабливість інвестування у ВДЕ, - міністр енергетики Литви

  Литва підтримує наміри Міністерства енергетики та захисту довкілля України щодо реформування «зеленого» тарифу та запуску аукціонів ВДЕ. Про це повідомляється на сторінці Мінекоенерго у Facebook за результатами відеоконференції в.о. міністра енергетики та захисту довкілля Ольги Буславець з міністром енергетики Литви Жігімантасом Вайчюнасом. 

  Жігімантас Вайчюнас заявив, що підтримує плани Мінекоенерго щодо завершення дискусії українського уряду з інвесторами в сектор альтернативної енергетики для заключення меморандуму про зміну умов підтримки ВДЕ на добровільних засадах.

  «Ми як держава зробимо все можливе, щоб досягти компромісних рішень з цього питання і підтвердити статус країни, яка виконує свої зобов’язання перед інвесторами», - запевнила Буславець.

  У свою чергу міністр енергетики Литви зазначив, що введення аукціонної моделі в його країні повністю себе виправдало і дозволило значно знизити ціну на електроенергію та зберегти привабливість інвестування у ВДЕ.

  Нагадаємо, раніше в. о. міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець повідомила, що найближчим часом Мінекоенерго відновить переговори з інвесторами у проекти з відновлювальної енергетики, а міністерство протягом тижня напрацює для обговорення з ними проект Меморандуму, в якому будуть прописані умови реструктуризації, перегляду «зеленого» тарифу, будівництва станцій та інші умови для сектору ВДЕ.

  Читайте також: 

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ