Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Перенесення запуску нового ринку електроенергії неможливе - Гройсман

  • Розсилка
  1 липня 2019 року в Україні планують запровадити новий ринок електроенергії - Перенесення запуску нового ринку електроенергії неможливе - Гройсман
  1 липня 2019 року в Україні планують запровадити новий ринок електроенергії

  За словами прем'єра, його завданням сьогодні є підготовка країни до запуску нового ринку електроенергії

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив про неможливість перенесення запуску нового ринку електроенергії з 1 липня цього року на іншу дату. Про це він заявив під час «Години запитань до уряду» у Верховній Раді, відповідаючи на запитання народних депутатів.  «З приводу перенесення – такої опції не має. Є чітко визначена дата 1 липня 2019 року, і уряд зобов'язаний ввести всі необхідні документи. Але вводить ринок, в тому числі, Національна комісія (Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг – ред.), що є незалежною від уряду. Ми координуємо роботу, щоб не було жодних збоїв», - сказав він.

  За словами прем'єра, його завданнями сьогодні є підготовка країни до запуску нового ринку електроенергії та впровадження механізмів, які не допустять підвищення ціни на електрику на перших порах.

  «Мені, як прем'єр-міністру, важливо, щоб на період запровадження ринку не допустити зростання ціни на електроенергію як для населення, так і для промисловості», - сказав прем'єр.

  Як повідомлялося, у середині квітня 2017 року Верховна Рада прийняла Закон «Про ринок електроенергії».

  За словами одного з авторів документа, народного депутата Льва Підлісецького, цей закон призведе до того, що в сегментах генерації електроенергії та її постачання для кінцевих споживачів виникнуть конкурентні відносини, що змусить виробників підвищувати свою ефективність і виведе з ринку неефективну генерацію. Впровадження нового ринку електроенергії також дозволить населенню обирати постачальників електроенергії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ