Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У новому ринку електроенергії стримувати зростання тарифів може «Енергоатом», - експерт

  • Розсилка
  <span>Новий ринок електроенергії згідно з законом має запрацювати 1 липня 2019 року</span> - У новому ринку електроенергії стримувати зростання тарифів може «Енергоатом», - експерт
  Новий ринок електроенергії згідно з законом має запрацювати 1 липня 2019 року

  «Енергоатом» давно чекає відкриття ринку електроенергії, а тарифи «Енергоатому» сьогодні в рази нижче ціни оптово-роздрібного ринку, - Бедін

  Новий ринок електроенергії, запуск якого запланований на початок липня 2019 року, не повинен вплинути на тарифи для населення. Про це заявив генеральний директор ВП «Енергоатом-Трейдинг» Сергій Бедін сьогодні під час круглого столу, присвяченого запуску нового енергоринку, повідомляють Українські Новини.  «Ми при спільній робочій групі Міненерго висловилися, що готові брати участь у підтримці тарифів для населення. Тобто, новий ринок не повинен призвести до зростання тарифів для населення», - зазначив Бедін.

  За його словами, «Енергоатом» давно чекає відкриття ринку електроенергії, а тарифи «Енергоатому» сьогодні в рази нижче ціни оптово-роздрібного ринку.

  «Ми дуже сподіваємося на відкриття ринку. Ми очікуємо отримати платоспроможних трейдерів, постачальників і споживачів», - підкреслив Сергій Бедін.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ