Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Європейський союз хоче, щоб просування реформ в нафтогазі і електроенергетиці йшло швидше, - Мінгареллі

  • Розсилка
  15 травня в комітеті Верховної Ради з ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки учасники засідання проголосували за відкриття оптового ринку електроенергії з 1 липня - Європейський союз хоче, щоб просування реформ в нафтогазі і електроенергетиці йшло швидше, - Мінгареллі
  15 травня в комітеті Верховної Ради з ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки учасники засідання проголосували за відкриття оптового ринку електроенергії з 1 липня

  Представники ЄС заявили, що стурбовані гальмуванням запуску нового ринку електроенергії

  Європейський союз підтримує Україну в сфері енергетики і розраховує, що реформи будуть йти швидше. Про це заявив голова представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі на круглому столі Європейської бізнес-асоціації «Future simple or future indefinite», що відбувся 15 травня, повідомляють Українські Новини.  «Багато реформ було зроблено в сфері енергетики. Особливо це стосується секторів нафтогазу і електроенергії. Ми хочемо, щоб подальше просування реформ в цих сферах йшло швидше. Завтра у нас буде відео-конференція з міністром енергетики на тему анбандлінга «Нафтогазу» і переговорів з «Газпромом» для підписання нового контракту з транзиту газу до кінця цього року. Тому так, ми дуже підтримуємо Україну в сфері реформи енергетики», - зазначив Мінгареллі.

  Раніше представники ЄС, ЄБРР, Європейського енергетичного співтовариства, Європейського інвестиційного банку та USAID в Україні заявили, що стурбовані гальмуванням запуску нового ринку електроенергії.

  Нагадаємо, 15 травня в комітеті Верховної Ради з ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки відбувся круглий стіл, на якому розглядалося питання реформи ринку електроенергії. Учасники проголосували за відкриття оптового ринку електроенергії з 1 липня, як це передбачено Законом України «Про ринок електроенергії».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ