Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Суд оштрафував Житомирський бронетанковий завод на 1,2 млн

  • Розсилка
  <span>ДП &laquo;Житомирський бронетанковий завод&raquo; отримав штрафні санкції&nbsp;</span> - Суд оштрафував Житомирський бронетанковий завод на 1,2 млн
  ДП «Житомирський бронетанковий завод» отримав штрафні санкції 

  Кошти перераховано на рахунки Міністерства оборони України

  Рішенням суду за позовом військової прокуратури Центрального регіону Житомирський бронетанковий завод отримав штрафні санкції на 1,2 мільйони гривень.  Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

  Як йдеться у повідомленні, установлено, що ДП «Житомирський бронетанковий завод» не здійснив поставку військової техніки, визначеної умовами контракту, порушивши договірні зобов’язання перед Міноборони. У зв’язку з цим замовником не було отримано військову техніку у визначені умовами терміни та у відповідній кількості.

  Позов було задоволено рішенням господарського суду Києва. З ДП «Житомирський бронетанковий завод» на користь Міноборони стягнуто пеню в розмірі 578 755, 19 грн та штраф – 652 587, 32 грн.

  Зазначимо, що у березні 2018 року військова прокуратура звернулася до господарського суду Києва з позовною заявою в інтересах держави в особі Міністерства оборони України до ДП «Житомирський бронетанковий завод». Суть позову – стягнення з останнього штрафних санкцій за неналежне виконання державного контракту.

  На даний час вказані кошти перераховано на рахунки Міністерства оборони України.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ