рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Нацбанку повідомили, що українці перестали скуповувати валюту

  • Розсилка
  У Нацбанку наголошують, що інтенсивність коливань на валютному ринку послаблюється. Ринок виглядає більш збалансованим - У Нацбанку повідомили, що українці перестали скуповувати валюту
  У Нацбанку наголошують, що інтенсивність коливань на валютному ринку послаблюється. Ринок виглядає більш збалансованим

  В останні дні громадяни купували валюти стільки ж, скільки і продавали, не формуючи додаткового тиску на гривню, - НБУ

  У Національному банку повідомили, що в останні дні спостерігають зменшення попиту на валюту з боку фізичних осіб. Про це повідомляє пресслужба НБУ у Facebook.

  Зазначається, що українці купували валюти стільки ж, скільки і продавали, не формуючи додаткового тиску на гривню.

  «Добра новина також у тому, що в останні дні ми спостерігаємо збільшення кількості продавців валюти на міжбанківському ринку», - йдеться в повідомленні.

  У Нацбанку наголошують, що інтенсивність коливань на валютному ринку послаблюється. Ринок виглядає більш збалансованим.

  «Торги на міжбанківському валютному ринку 23 березня відкрилися на рівні близькому до 28 грн за долар США. Певний час попит переважав пропозицію. Втім, надалі пропозиція валюти зросла, а котирування впали до рівня близько 27,6-27,7 грн за долар США. Національний банк продавав валюту для згладжування надмірних коливань», - інформують у НБУ.

  Регулятор повідомив, що інтервенції з продажу валюти 23 березня становили лише $50 млн. США, на відміну від минулих тижнів, коли Нацбанк продавав по $100-300 млн  щоденно.

  «Також віримо в позитивні новини – як поступове приборкання коронавірусу у світі, так і укладення нової програми з МВФ, яка буде сигналом про продовження реформ в Україні», - зауважили в НБУ.

  Як повідомлялося, Національний банк України з 16 по 20 березня 2020 року продав на міжбанківському валютному ринку 1,09 млрд дол. США.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ